Zimska liga 2021 Objavljeno

Zimska liga 2021

ZIMSKA LIGA V MALEM NOGOMETU 2021 – ČLANI

KMN BELTINCI NAJBOLJŠI

Športna zveza Beltinci je v mesecu decembru 2021 organizirala turnir v malem nogometu na novi podlagi v napihljivi hali v Beltincih. Turnirja se je udeležilo šest ekip - novo ustanovljene lige za člane Dolinsko.

V skupini A so igrali : Trnje, Beltinci in Bobri (Bistrica). V skupini B pa : Odranci, Dolina in Gomilica.

Rezultati skupine A : Trnje – Beltinci 8 : 3, Beltinci – Bobri 3* : 3, Trnje – Bobri 4 : 3. Prvo mesto je osvojila ekipa Trnja, drugo mesto Beltinci in tretje mesto ekipa Bobri. Rezultati skupine B : Odranci – Dolina 6 : 3, Odranci – Gomilica 4 : 3,Dolina – Gomilica 8 : 4. Najboljši v skupi B so bili Odranci, drugo mesto je dosegla ekipa Doline in tretje mesto ekipa Gomilica.

V četrtfinalu so Beltinci s 3 : 0 premagali Gomilice, Bobri in Dolina so igrali 3* : 3, po kazenskih strelih pa so bili boljši Bobri in se uvrstili v polfinale. V tekmi za 5. mesto je Dolina premagala Gomilico s 3 : 0 in zasedla 5. mesto.

V nedeljo 19. 12. 2021 so bili na sporedu polfinalne in finalne tekme. Polfinalna para sta bila Beltinci : Odranci in Bobri : Trnje. V prvem polfinalu so Beltinci s 7 : 1 premagali Odrance, drugi polfinale med Bobri in Trnjem pa se je po rednem delu končal 5 : 5, po kazenskih strelih pa so bili boljši igralci Trnja in se uvrstili v finale. V tekmi za tretje mesto so Bobri s 6 : 3 premagali Odrance.

V finalu so po razburljivi in napeti tekmi Beltinci s 4 : 2 premagali Trnje in postali zmagovalci lige. Strelci v finalu za Beltince so bili : Tomaž Krauthaker, Jan Hartman, Marko Novak in Martin Tompa, za ekipo Trnja pa : Niko Horvat in Matjaž Tigeli. Za ekipo Trnja so igrali : Julian Philip Dražnik, Marcel Horvat, Niko Horvat, Matej Kapun, Peter Kuzma, Matjaž Tigeli, Florjan Tornar, Robert Vuk in Nemanja Zelkovič.

Za zmagovalno ekipo KMN BELTINCI so igrali : Dejan Nemec, Žiga Hartman, Jan Hartman, Sašo Sabotin, Martin Tompa, Tomaž Krauthaker, David Vinkovič, Marko Novak, Matjaž Breznik in Jan Smej.

Vse ekipe so prejele nogometne žoge in upajmo da jih bodo pridno uporabljale. Vse tekme je s Luka Geč in svoje delo odlično opravil.

Liga se je igrala ob upoštevanju strogih pravil NIJZ.